Wesela


Kameralne przyjęcie weselne w Hotelu Restauracja Sitarska w Biłgoraju

Hotel i Restauracja Sitarska to elegancja i profesjonalizm. Wyjątkowym elementem są kameralne i gustowne, a zarazem przytulne wnętrza przygotowane dla 160 gości wyjątkowego przyjęcia weselnego.

Urządzone z niezwykłą dbałością o szczegóły, wraz z ich niewątpliwym atutem - pełną ciepła Salą Kominkową. Wszystko to stanowi doskonałą oprawę dla tak szczególnego wydarzenia jakim jest Państwa przyjęcie weselne. W pełni klimatyzowane sale, malowniczo porośnięty dzikim winem taras, doskonała kuchnia oraz profesjonalna obsługa - wszystko, co pomoże uczynić przyjęcie weselne najwspanialszym i niezapomnianym.

Dodatkowo - według Państwa życzeń i wskazówek - zajmiemy się wystrojem sali weselnej, w razie potrzeby zapewnimy profesjonalną organizację czasu i opiekę nad pociechami biorącymi udział w przyjęciu weselnym. Również młodym mamom zapewniamy wygodne miejsce, w którym będą mogły przewinąć, czy nakarmić najmłodszych milusińskich Gości.

Młodej Parze w dniu wesela oferujemy apartament małżeński w Hotelu Sitarska.

Goście przyjęcia weselnego otrzymują niezwykle atrakcyjny rabat na pokoje hotelowe - 50% ceny standardowej.

 

Przyjęcia weselne organizowane w niedzielę - 10% rabatu.

Profesjonalizm i największe doświadczenie. Najbogatsze pakiety weselne. Brak dodatkowych kosztów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z weselnej oferty Hotelu Restauracja Sitarska.
Sprawimy, że te najważniejsze chwile w Państwa życiu staną się również najpiękniejszymi i pozostaną w waszej pamięci i weselnych Gości uroczym wspomnieniem.
Dbałość o szczegóły, kierowanie się Państwa życzeniami, profesjonalna i miła obsługa sprawią, że wesele w Restauracji Sitarska będzie idealnym wstępem do dalszego wspólnego życia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę i pakietami weselnymi.


Przyjęcie książęce

Książęce przyjęcie weselne Cena: 145,00 pln za osobę dorosłą, dzieci do lat 7 - połowa ceny (72,50 pln), dzieci do lat 3 - bezpłatnie. W cenie zapewniamy: • Obiad dwudaniowy: zupa oraz danie główne • Deser • Dalsze dania gorące: 2 • Przekąski zimne: 5 • Sałatki: 3 D...
Więcej

Przyjęcie królewskie

  Królewskie przyjęcie weselne Cena: 180,00 pln za osobę dorosłą, dzieci do lat 7 - połowa ceny (90,00 pln), dzieci do lat 3 - bezpłatnie. W cenie zapewniamy: • Obiad dwudaniowy: zupa oraz danie główne • Deser • Dalsze dania gorące: 3 • Przekąski zimne: 5 &bul...
Więcej


Powrót
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij