Znajdujesz się tutaj:   Hotel *** Restauracja Sitarska w Biłgoraju Manufaktura / Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe

Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe

 

Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe:
Świeże, malowane słońcem owoce pochodzące z czystych lasów i sadów Roztocza, przeobrażone za sprawą starych,
tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna ze specjalności Hotelu i Restauracji Sitarska z Biłgoraja.
Dojrzałe, odpowiedniej barwy i wielkości owoce, brak konserwantów oraz serce i pasja dodawane do przetworów w trakcie, wielokrotnego podgrzewania powtarzanego z najwyższą ostrożnością co kilka godzin sprawiają, że są one tak wyjątkowe.
Każdy słoiczek to swoiste kulinarne dzieło sztuki. Wykonany i pakowany ręcznie ze szczególną dbałością o szczegóły.
Ich smak przywodzi na myśl najpogodniejsze dni lata.
Każdy rodzaj przetworów został dodatkowo doprawiony szlachetnymi alkoholami, co pozwoliło na stworzenie niebanalnego mariażu smaków i aromatów.
Dzięki temu świetnie skomponują się zarówno z najwykwintniejszymi deserami jak i najpowszedniejszą kromką świeżego chleba.
W obu przypadkach pozostawią niezapomniane wrażenia, a swym wykwintnym smakiem zadowolą największych smakoszy.
Docenione przez Roberta Sowę w programie Sąsiad na Widelcu z Biłgoraja.

 


 

1412593201_LUK_6496fs.jpg
 

Powrót
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij