Znajdujesz się tutaj:   Hotel *** Restauracja Sitarska w Biłgoraju / Restauracja

Restauracja

Restauracja Sitarska - BiłgorajRestauracja Slow Food – nie przyspieszamy czasu gotowania kosztem jakości potrawy, stąd czas podania jest realnym czasem przyrządzania dania.

Restauracja Sitarska w miejscowości Biłgoraj to elegancja zabytkowego budynku w stylu lat 30, to magiczne miejsce, w którym można uraczyć podniebienie wyśmienitymi smakami kuchni polskiej, skosztować najlepszej kawy, odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze przytulnych, klimatyzowanych wnętrzach oraz potańczyć przy dźwiękach doskonałej muzyki. Profesjonalna obsługa kelnerska sprawi, że poczujecie się Państwo w naszej restauracji naprawdę komfortowo, a wesele, poprawiny, chrzciny czy przyjęcie komunijne staną się niezapomnianym i przepięknym przeżyciem.

Restauracja może gościć w Sali Dużej w przypadku przyjęcia zasiadanego do 160, a bankietu stojącego nawet do 300, świetnie bawiących się osób. Kameralna Sala kominkowa mieści do 30 osób. Istnieje też możliwość zaaranżowania Sali Dużej na trzy małe, kameralne sale.

Z pełnym zaufaniem możecie również powierzyć nam organizację imprez urodzinowych, imieninowych dla dorosłych i dzieci, rocznic, a nawet pełnych magii zaręczyn.

Ponadto organizujemy bale karnawałowe, imprezy zakładowe i integracyjne, choinki dla małych i dużych, spotkania biznesowe oraz okazjonalne. Gwarantem udanych imprez niewątpliwie jest sprawna, wykwalifikowana obsługa kelnerska i profesjonalne zaplecze kuchenne, nad którym czuwa doświadczony szef kuchni Emilia Borowy każdorazowo ustalając indywidualnie dla Państwa menu.

Koneserów dobrej muzyki i świetnej zabawy zapraszamy serdecznie na co miesięczne koncerty, które zagrają dla Was czołowe postaci polskiej sceny jazzowej. Do tej pory gościli u nas między innymi Gary Guthman, Włodzimierz Nahorny, Wojciech Karolak, Jarosław Śmietana, Janusz Szrom, Krzesimir Dębski, czy też Mariusz Bogdanowicz.

W doskonale skomponowanej karcie menu znajdą coś odpowiedniego dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnej kuchni polskiej jak i amatorzy potraw z innych stron świata zawsze własnoręcznie przygotowywanych ze znakomitych i świeżych produktów. Jeśli chcielibyście skosztować wykwintnej kuchni we własnym domowym zaciszu, lub zadziwić swych gości bez konieczności uciążliwego stania przy kuchence, możecie zamówić Państwo dania na wynos i to zarówno na imprezy prywatne typu imieniny, urodziny, przyjęcia świąteczne i inne uroczystości jak i duże zakładowe do 350 osób w których posiadamy duże doświadczenie.

Obsługujemy i organizujemy od strony gastronomicznej i technicznej zaplecze szkoleń, konferencji, kursów, prezentacji i spotkań biznesowych u nas lub w formie cateringu.

Prawdziwych miłośników domowej kuchni zachęcamy do degustacji domowych przetworów powstających według starych rodzinnych receptur. Najwspanialsze, słodkie, wieże, malowane słońcem owoce pochodzące z ekologicznych lasów i sadów Roztoczańskiej Ziemi, przeobrażone za sprawą starych, tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna specjalność Restauracji Sitarska. Precyzyjnie dobrane, dojrzałe, odpowiedniej barwy i wielkości owoce, brak konserwantów oraz serce i pasja dodawane do przetworów w trakcie żmudnego, wielokrotnego podgrzewania powtarzanego z najwyższą ostrożnością co kilka godzin oraz zachowanie całkowicie ręcznej produkcji, sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Ich smak przywodzi na myśl najpogodniejsze dni lata i najszczęśliwsze chwile dzieciństwa.

Każdy rodzaj przetworów został dodatkowo doprawiony szlachetnymi alkoholami, co pozwoliło na stworzenie niebanalnego mariażu smaków i aromatów.

Dzięki temu świetnie skomponują się zarówno z najwykwintniejszymi deserami jak i najpowszedniejszą kromka świeżego chleba. W obu przypadkach pozostawią niezapomniane wrażenia, a swym wykwintnym smakiem zadowolą największych smakoszy.

1359469289_DSC_8713.jpg
 
1359469568_DSC_9227.jpg
 
1359469426_DSC_9078.jpg
 
1359469710_DSC_8974.jpg
 
1359470113_DSC_8995.jpg
 
1359469936_LUK_6483.JPG
 
1359470280_DSC_8973.jpg
 
1359470489_DSC_9485.jpg
 

Powrót
Jak do nas trafiłeś?
Ze strony internetowej
Ulotki i reklamy
Inne
Z polecenia znajomego
Portal rezerwacyjny
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij